PIRKPAVEIKSLA

Paveikslai tapyti ant drobės Jūsų interjerui

Visi mūsų parduodami paveikslai yra tapomi pagal užsakymą menininkų aliejiniais ar akriliniais dažais ant drobės. Paveikslai parduodami jau su porėmiais, papildomai Jums nieko nebereikės daryti. Paveikslų pristatymas per 2-4 savaites (individualiai kiekvienam), kadangi pirmiausia pradedami gaminti porėmiai ir tik vėliau pradedama tapyti (aliejiniai dažai džiūsta apie savaitę).

Paveikslų Tapyba

Tapome paveikslus pagal užsakymą iš mūsų paveikslų galerijos. Turime Gamtos, Modernių, Gyvūnų, Žmonių, Saulėlydžių, Lietuvos, Aktų, Peizažų Gėlių temų paveikslus. 1, 2, 3, 4, 5 dalių paveikslus.

Dovanų Kuponai

Turite nuostabią progą įsigyti dovanų kuponą visai paveikslo sumai arba daliai sumos.
Dovanų kupono įsigijimo sąlygos ir aprašymas

Padalinkite paveikslą į dalis

Vienos dalies paveikslas gali būti padalintas į kelias dalis. Yra daug pasirinkimų nuo dviejų iki penkių dalių šablonų. Paveikslo padalinimas į dalis nieko nekainuoja, sumokėsite tokią pačią kainą, kaip ir už tokio pat dydžio vienos dalies paveikslą.
Pavyzdinis paveikslas "Paukščių takas", kurį galite padalinti į dalis

Įrėminsime jūsų paveikslą

Bet kokį vienos dalies paveikslą galima įrėminti į rėmą pagal jūsų pageidavimą. Jeigu pageidavimų neturite, rėmą parinksime pagal paveikslo dydį ir stilių. Kiekvienam paveikslui rėmas kainuos individualiai. Kainą galite sužinoti paspaudę "Rėmas" mygtuką, paveikslo puslapyje.
Pavyzdinis paveikslas "Kolumbo Jūra", kuriam galima užsakyti rėmą
Visų vienos dalies paveikslų galerija

Patenkinti klientai

Paveikslų gamyba gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių. Visada stengiamės padaryti taip, kad klientas liktų patenkintas. Visi darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Visi užsakovai liko 100 % patenkinti.
Atliktų darbų galerija

nutapytas paveikslas
nutapytas paveikslas
nutapytas paveikslas
nutapytas paveikslas
nutapytas paveikslas